Securité Smart RFID Keyfob
Chip:NAG213 so alingbi na ni
Kota ni:41*34*5mm
Fréquence:13.56MHz
Kozo tënë ti ye ni:
A leke Keyfob ti Safety Smart Keyfob so na aye ti ABS, so ayeke nzoni, so ayeke kete nga so ayeke na ndara.
A yeke ngangu pëpe ti yô ni, sensible nga hio ti diko ni.
Application: Contrôle des communautaires, guengo na ndo nde nde, ndo ti lutingo ti akutukutu.
Paramètre ti aye:
| Ye so a leke ni | ABS . |
| Yongoro | 41*34*5mm |
| Chip . | NTAG213 so alingbi na ni |
| Fani mingi | 13.56MHz |
| Protocole . | ISO1443A |
| Gbungo li | 144 octets . |
| Kilo | 0.04g |
| Nzoroko | Violet, jaune, vert,noir |
| Imprimé | Imprimerie ti écran, ti sû na mbeti na laser |
| Anzene nzene ye | Azo alingbi ti lï na yâ ni pëpe, a yeke na lege ni . |
Kota ti ye ni:


A-option ti couleur:

Wango ti e:
Usine ti ngangu, 15 ngu ti kusala.
Afini ye ti PVC so ayeke sara sioni na ndo ti sese pëpe.
Ti sara ye alingbi na zo oko oko, a-spécification nde nde.
100% ti assurance ti qualité.
Kode ti lekengo na ye:
Moule ti injection, .
Pupu, .
A yeke sara kua na automatique, .
Ultrason, .
Testing, .
Codage, .
Impression ti écran, .
Inspection, .
Emballage, .
Dungoni.
Ye ti nzoni:
A lingbi ti leke mbeni ye so ayeke ninga, so ayeke ti kode, so ngu alingbi ti lï na yâ ni pëpe, kota ni alingbi ti leke ni, ti tene a mû ni hio.
A yeke wara na yâ ti mbeti ni atënë ti bê ti azo so ayeke sara kua na téléphone ti maboko, a-affiche ti promotion ti NFC, so a bata ngere ni, produit .
Sub-consomption, connexion ti asango na popo ti a-appareil ti NFC, bango ndo na ndo ti accès, transport ti azo kue, bango ndo na ndo ti aye ti da, na ambeni ye tongaso.
Tag ti wâ: a-appareil ti smart rfid, Chine, azo so ayeke sara kua, azo so ayeke mû ye na azo, a-usine, a-usine so a leke ni nde, a futa nginza mingi pëpe, ngere ni ayeke ngangu pëpe, a mû échantillon senge senge .
You Might Also Like
Tokua hundango tënë .






